Přehled vyčerpaného kreditu - záloh na vymáhání.

Tak abychom mohli zahájit zpracovávání a vymáhání Vašich pohledávek, je zapotřebí mít složenou zálohu na vymáhání, dle dohodnutého ceníku. Základní ceník naleznete zde. Kredit je následně odečítát postupně, vždy jen za zrealizovanou činnost (přezkum advokátem, lustrace, dohledání kontaktu, podání žaloby aj.). Podrobné informace o čerpaném kreditu naleznete jak v detailu pohledávky, tak i v souhrném přehledu v sekci Náklady.

Njedříve klikněte na položku v menu Věřitelé. Následně na ikonu v pravém sloupci i.

nové položky 1

Následně se Vám zobrazí Výpis věřitele a pokud kliknete ne položku Úhrady věřitele získáte detailní přehled o přijatých platbách. Částky vedle položky Vám zobrazují celkový počet realizovaných zálohových úhrad. Společně s přijatou platbou se Vám navýší Kreditní účet. Který Vás následně provází celým systém. Díky kreditnímu účtu jste schopni sledovat současný stav kreditů a lépe tak plánovat své cash flow.

Přehled úhrad věřitele - záloh

Přehled vyčerpaného kreditu - nákladů na vymáhání

Klikněte na položku Náklady. Následně se Vám zobrazí souhrnná tabulka se všemi úkony společně s nákladovou částkou, datem realizace a popisem činnosi. Při kliknuti na i získánte podrobné informace. 

Přehled nákladů věřitele

 

 

Ochraqna zaměstnanců šipka Související projekty: 
a asociace a zajistovana

software na vymáhání - ZDARMA

Přihlášení do systému