Přehled vymožených pohledávek

a

přehled převedených prostředků na účet věřitele.

 

nové položky 1

 

Níže máte znázorněné kompletní souhrnné ukazatele - kolik jste zaplatili na zálohách, kolik se ze záloh již vyčerpalo a kolik se vymohlo. Tabulka následně obsahuje jednotlivé pohledávky. Sloupeček Stav Vám říká v jakém stavu daná pohledávka je, po kliku na i, získáte detailní informace o dané pohledávce.

přehled věřitele souhrn

 

Když kliknete na Vymoženo, tak se dostanete na Přehled vymožených prostředků - tato tabulka obsahuje všechny vymožené platby. Pokud ve sloupečku VS odchozí se nachází číslo, tak tato vymožená platba již byla odeslána na Váš učet (účet věřitele). Pokud je okénko bez čísla, tak tato vymožená platba je ještě na účtu správce pohledávek a čeká na odeslání. Finanční prostředky Vám jsou posílány dle dohody, zpravidla jednou za týden a to kumulativně pod tímto VS.

Přehled vymožených prostředků věřitele

V případě, že kliknete na Přehled adv. kanceláře, dostanete se na souhrnný výpis odchozích kumulativních plateb, které byly odeslány na Váš účet. Pokud je v políčku Stav ikonka $, byla platba již realizována (peníze byly odeslány na účet věřitele. Pokud je okenko prázdné, platba čeká na odeslání. 

Přehled odchozích plateb od správce pohledávek

Když kliknete ve výše uvedeném přehledu na i, dostanete se do detailu odchozí platby. Pro položkové zobrazení - zobrazení detailu z čeho se kumulativní částka skládá tj. jednotlivé vymožené platby, klikněte na hypertextový odkaz VS ..... Následně se Vám otevře tabulka s jednotlivými vymoženými platbami, tak abyste si je mohli zaúčtovat.  

Přehled pohledávek  - detail

 

 

 

Ochraqna zaměstnanců šipka Související projekty: 
a asociace a zajistovana

software na vymáhání - ZDARMA

Přihlášení do systému